TV PANASONIC TX-55AS650E

930.00 € 125,600 Leke
43€

Porosit tani: 068 401 5215


Kodi i Produktit: TV54

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/Model TX-55AS650E
ProcessorDUAL CORE PLUS
InfoDVB-T/T2/DVB-C
Garanci2 VJET
RezolucioniFULL HD
BrandPANASONIC
Madhesia (inch)55 INCH
SpecifikimeTEKNOLOGJIA 3D.
DISPLAYLCD LED
Rezolucioni (pixel)1920X1080
FREKUENCA1200 HZ
SMART TVPO,WIFI.
Shko ne krye