TV LG LED 55LB731V 55 FULL HD 800HZ DVB-T2 / C /S2 CL+ HDMI USB SMART / WEBOS / BROWSER / WIFI / LAN

Shop Price:  130,400L
Web Price:  128,700L

Kodi i Produktit: TV08

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/Model55LB731V
Operating SystemWEB OS
InfoDVB-T2 / C /S2
Garanci2 VJET
RezolucioniFULL HD
Dhurate2 PAL SYZE 3D+MAGIC REMOTE
BrandLG
Madhesia (inch)55 INCH
KontrastiMEGA CONTRAST
Specifikime3D PASIVE
DISPLAYLED LCD
Prodhimi12.31 X 76.6 X 23.7
Rezolucioni (pixel)1920X1080 PIX
ModuliCL+
FREKUENCA800 HZ
SMART TVPO,WIFI,LAN
Shko ne krye