TV

lg

Ju mund te filtroni nga menuja majtas ne baze te markes dhe cmimit

img

TV LG 32 LH590U LED

Emer/Model : LG 32 LH590U
Garanci : 24 MUAJ
Rezolucioni : HD
Brand : LG
Madhesia (inch) : 32
Kontrasti : MEGA DCR
DISPLAY : 32" LED LCD HD
FREKUENCA : 450 PQI
SMART TV : PO WEBOS
Marresi : DVB T2-S2-C
Lidhjet : VGA HDMI USB SCART

325 €
img

TV LG LED 55LB731V 55 FULL HD 800HZ DVB-T2 / C /S2 CL+ HDMI USB SMART / WEBOS / BROWSER / WIFI / LAN

Emer/Model : 55LB731V
Operating System : WEB OS
Info : DVB-T2 / C /S2
Garanci : 2 VJET
Rezolucioni : FULL HD
Dhurate : 2 PAL SYZE 3D+MAGIC REMOTE
Brand : LG
Madhesia (inch) : 55 INCH
Kontrasti : MEGA CONTRAST
Specifikime : 3D PASIVE
DISPLAY : LED LCD
Dimensione : 12.31 X 76.6 X 23.7
Rezolucioni (pixel) : 1920X1080 PIX
Moduli : CL+
FREKUENCA : 800 HZ
SMART TV : PO,WIFI,LAN

1,250 €

Total 2 artikuj