High-Tech

Ju mund te filtroni nga menuja majtas ne baze te markes dhe cmimit

img

SAMSUNG R322 GEAR VR

Emer/Model : SAMSUNG R322 GEAR VR
Garanci : 12 muaj
Specifikime : Category Color ? Frost White Size Weight ? 0.70 lb. Product Dimensions (Inches) ? 7.95" (W) x 3.65" (H) x 4.58" (D) Compatible Devices Compatible Devices Galaxy S7, Galaxy S7 edge, Galaxy Note5, S6 edge+, S6 and S6 edge Connectivity USB ? microUSB connection to the Galaxy S7, Galaxy S7 edge, Galaxy Note5, S6 edge+, S6, S6 edge Sensor Type Type Accelerometer, Gyrometer, Proximity (Mount/Unmount Detection)

85 €
img

TV TUNER , MY TV WIFI MOBILE TV

Info : TV standard: DVB-T Tuning Range: VHF: 174-238 MHz, UHF: 470-860MHz Antenna Input: MCX Interface: USB 2.0 (Hi-Speed) for charging WLAN Interface: 802.11 b/g Battery: Lithium-Ion 700mAh (approximately 2 hours for full charge) System Requirements iOS device SD support (Freeview DVB-T) iOS version 5.1 or above iPad 2 or the New iPad or later iPhone 4S or later iOS device HD support (for France over-the-air TV) iOS version 5.1 or above iPhone 5/5C/5S or later iPad mini, iPad mini Retina, iPad air or iPad Retina iPod Touch 5 Android device SD support (Android version 4.0.3 or above) Most Dual-Core or above (example: Samsung Galaxy note) Android device HD support (Android version 4.0.3 or above) Most Quad-Core or above (example: Samsung S4)

99 €
img

XIAOMI IY CAMERA BASIC WHITE

Emer/Model : XIAOMI IY CAMERA BASIC
MEMORY : Up to 64GB
CAMERA : 16MP
Bateria : 1100mAh
Pesha : 72 gram

99 €
img

SMART BALANCE WHEEL 6.5 INCH

Brand : SMART BALANCE WHEEL

185 €
img

SAMSUNG C200 GEAR 360 WHITE

Emer/Model : Gear360
Brand : Samsung
DISPLAY : 360 Grade
CAMERA : 25.9 mpx
Rezolucioni (pixel) : 3840x1920

325 €
img

PLAYSTATION SONY PS4 PRO 1 TB 4K

Emer/Model : PLAYSTATION SONY PS4 PRO
Processor : x86-64 AMD “Jaguar”, 8 cores
Ram : 8 GB DDR5
Hard Disk : 1 TB
Graphics : 1.84 TFLOPS, AMD next-generation Radeon™ based graphics engine
Brand : SONY
DISPLAY : 4K RESOLUTION

455 €
img

DJI PHANTOM 3 STANDART

Brand : DJI PHANTOM 3
Shpejtesia printimit : Lehte per te Fly: Nje sistem inteligjent fluturimit automatikisht mban Phantom 3 Standard tuaj ne ajer dhe nen kontrollin tuaj. Images Amazing: Merrni mahnitese 2.7K HD video dhe 12 fotot Megapiksel me kamera te integruar ajrore. Pamjet e qendrueshme: DJI teknologji te perparuar gimbal stabilizimit ju jep rezultate film me cilesi te pa marre parasysh se si ju fluturojne. Enjoy Shiko: Nje ushqim te jetojne Video ju jep nje pamje 720p HD ne kohe reale te asaj qe kamera juaj e sheh te drejten ne pajisjen tuaj celular. Paqe e mendjes: Fly deri ne 25 minuta ne nje akuze te vetme, dhe Inteligjente Flight Battery automatikisht do te ju kujtoj kur pushteti po mbaron. Krahaso Phantom 3 Series>

499 €
img

OSMO OM160

Emer/Model : OSMO OM160
Info : DJI Osmo Handheld 4K Camera and 3-Axis Gimbal
Pershkrim : DJI Osmo Handheld 4K Camera and 3-Axis Gimbal
Brand : DJI
DISPLAY : 4K 3840 x 2160
CAMERA : 12 MP
Bateria : 980 MAH

499 €

Total 14 artikuj