BOKSE BEATS BY DR, DRE BLUETOOTH TF CARD SUPPORT, FM

Shop Price:  2,000L
Web Price:  1,800L

Kodi i Produktit: CNG309

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

InfoBOKSE BEATS BY DR, DRE BLUETOOTH TF CARD SUPPORT, FM
BrandBEATS BY DREE
Shko ne krye