BLACKBERRY PASSPORT BLACK

199.00 € 26,900 Leke
8€

Porosit tani: 068 401 5215


Kodi i Produktit: CEL190/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelBLACKBERRY PASSPORT
Operating SystemBLACKBERRY 10.3 OS
ProcessorQuad-Core2.26 GHZ
Ram3 GB
Garanci12 MUAJ
BrandBLACKBERRY
SpecifikimeNano Sim 4G
DISPLAY4.5" Full HD
MEMORY32 GB
CAMERA13MP & 2MP
Bateria LI-ION 3450 MAH
Shko ne krye