XIAOMI REDMI NOTE 5A PRIME 32 GB GOLD

  14,900L

Kodi i Produktit: CEL710/G

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelNOTE 5 A PRIME
ProcessorOcta-core 1.4 GHz Snapdragon 435
Ram3 GB
Garanci12 MUAJ
RezolucioniHD
BrandXIAOMI
SpecifikimeDUAL SIM
DISPLAY5.5 INCH HD
MEMORY32 GB
CAMERA13 & 16 MP
Rezolucioni (pixel)1280 X 720
Bateria3080 mAh
Shko ne krye