XIAOMI REDMI NOTE 5A 32 PRIME GB GOLD

  17,000L

Kodi i Produktit: CEL840//G

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelXIAOMI REDMI NOTE 5A PRIME
Operating SystemAndroid 7.1.2
ProcessorQuad Core 1.4GHz
Ram3 GB RAM
BrandXIAOMI
DISPLAY5.5 inch
MEMORY32 GB
CAMERA13.0MP , 5.0MP
MODELREDMI NOTE 5A prime
BateriaLi-Ion 3080 mAh
Shko ne krye