XIAOMI REDMI 6A 16 GB BLACK

Oferta mbaron per:
  12,300L

Kodi i Produktit: CEL892/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelXIAOMI REDMI 6A
Operating SystemAndroid 8.1
ProcessorQuad-core 2.0 GHz Cortex-A53
Ram2 GB
Garanci12 Muaj
Rezolucioni720 x 1440 pixels,
BrandXIAOMI
SpecifikimeDual SIM
DISPLAY5.45 inch
MEMORY16 GB
CAMERA13 MP + 5 MP
BateriaLi-Ion 3000 mAh
Dimensione147.5 x 71.5 x 8.3 mm (5.81 x 2.81 x 0.33 in)
Shko ne krye