XIAOMI REDMI 5A 2GB/16GB GOLD

  11,200L

Kodi i Produktit: CEL631/G

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelREDMI 5A
ProcessorQuad-core 1.4 GHz Snapdragon 425
Ram2 Gb
Garanci12 Muaj
RezolucioniHD
BrandXIAOMI
SpecifikimeDUAL SIM
DISPLAY5.0" inches
MEMORY16 GB
CAMERA13 MP 5 MP
Rezolucioni (pixel)720 x 1280 pixels
BateriaLi-Ion 3000 mAh
Shko ne krye