XIAOMI MI NOTE 2 4GB/64GB BLACK

  34,300L

Kodi i Produktit: CEL492/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelXIAOMI MI NOTE 2
Operating SystemAndroid OS, v6.0 (Marshmallow)
ProcessorQuad Core 2.35 Ghz
Ram4 GB
Garanci12 MUAJ
RezolucioniFull HD
BrandXIAOMI
SpecifikimeDual Sim 4g
DISPLAY5.7"FHD
MEMORY64 GB
CAMERA22.5 MP & 8 MP
Rezolucioni (pixel)1920 x 1080
Bateria Li-Ion 4070 mAh
Shko ne krye