XIAOMI MI A1 4GB/64GB GOLD

  22,900L

Kodi i Produktit: CEL637/G

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelMi A1
ProcessorOCTA CORE 2.0 GHZ
Ram4 GB
Garanci12 MUAJ
RezolucioniFULL HD
BrandXIAOMI
SpecifikimeDUAL SIM
DISPLAY5.5 INCH
MEMORY64 GB
CAMERADUAL 12 MP& 5MP
Bateria3080 mAh
Shko ne krye