TV PHILIPS 50PFS4012/12

  51,600L

Kodi i Produktit: TV360

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelTV PHILIPS 50PFS4012/12
Garanci24 MUAJ
BrandPHILIPS
Ndricimi (CD/m ²)280 cd / m²
DISPLAY50" FULL HD
NgjyraI ZI
FREKUENCA100 HZ
SMART TVJO
MarresiDVB-T / T2 / T2-HD / C / S / S2
Klas EnergjieA
Shko ne krye