TV PHILIPS 43PHS4112/12

  37,300L

Kodi i Produktit: TV358

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelTV PHILIPS 43PHS4112/12
Garanci24 MUAJ
BrandPHILIPS
DISPLAY43" FULL HD
Rezolucioni (pixel)1920 X 1080
FREKUENCA100 Hz
MarresiDVB-C , DVB-T2
Lidhjet2 X HDMI , USB , MEMORY CARD
Klas EnergjieA+
Shko ne krye