TV PHILIPS 32PHS4112/12

  24,300L

Kodi i Produktit: TV357

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelTV PHILIPS 32PHS4112/12
Garanci24 MUAJ
BrandPHILIPS
Ndricimi (CD/m ²)230 cd/m²
DISPLAY32" HD
NgjyraI ZI
Rezolucioni (pixel)1366 x 768 p
ModuliDVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
FREKUENCA60 HZ
SMART TVJO
Dimensione72,6 x 6,4 x 42,5 cm ; 3,9 Kg
Shko ne krye