TV LOBOD LX-431S9 T2S2 SMART

  31,500L

Kodi i Produktit: TV353

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelLX-431S9 T2S2 SMART
Operating SystemANDROID 4.4.4
ProcessorQUAD CORE
Garanci24 MUAJ
RezolucioniFULL HD
BrandLOBOD
Madhesia (inch)43 INCH
KontrastiMEGA CONTRAST
DISPLAYLED
SMART TVPO
MarresiDVB-T2/S2
LidhjetHDMI,USB,LAN,WIFI,VGA
Fuqia BTU200 HRZ
Shko ne krye