TV LOBOD LE-401 T2/S2

Oferta mbaron per:
  21,200L

Kodi i Produktit: TV119

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelLE-4019
Garanci24 muaj
RezolucioniFULL HD (1920x1080)
BrandLOBOD
Madhesia (inch)40 INCH
Kontrasti5000:1
DISPLAYLED
Prodhimi2018
ModuliCL+
FREKUENCA100 HZ
SMART TVJO
MarresiDVB-T2-S2,C
LidhjetAV input, AV output, SCART, VGA, PC audio in, Coaxial, HDMI
Shko ne krye