TV LG LED 55UJ670V

  83,100L

Kodi i Produktit: TV350

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/Model55UJ670V
Operating SystemWEB OS 3.5
ProcessorQUAD CORE
Garanci24 MUAJ
Rezolucioni4K ULTRA HD
BrandLG
Madhesia (inch)55 INCH
KontrastiActive HDR
DISPLAYLED EDGE
FREKUENCA1600 PMI
SMART TVPO,WIFI
MarresiDVB-T2/C/S2
LidhjetHDMI,USB,LAN,WIFI
Shko ne krye