TV LG 32 LJ-500 U

  27,300L

Kodi i Produktit: TV365

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/Model32 LJ-500 U
RezolucioniHD
BrandLG
Madhesia (inch)32INCH
DISPLAYLED
NgjyraBlack
FREKUENCA200 Hz
SMART TVJO
MarresiDVB-T and DVB-T2
LidhjetHDMI,USB
Dimensione478 x 732 x 182 mm
Shko ne krye