TV LED LOBOD LE-32D7 T2 SMART

  18,700L

Kodi i Produktit: TV120

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelTV LED LOBOD LE-32D7 T2 SMART
Garanci12 muaj
RezolucioniHD
BrandLOBOD
Kontrasti1000:1
Rezolucioni (pixel)1366 x 768
ModuliCL+
FREKUENCA100 HZ
SMART TVPO,ANDROID 4.4,Wifi
Marresidvb-c-t2
Lidhjetvga,hdmi,usb,scart
Shko ne krye