TABLET SAMSUNG SM-T280

  17,900L

Kodi i Produktit: HON279

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelSM-T280 GALAXY TAB A
ProcessorQuad-core 1.3 GHz Quad-core 1.5 GHz
Ram1.5
Garanci1 VIT
RezolucioniHD
Brandsamsung
Madhesia (inch)7.0 INCH
Shpejtesia printimitWIFI ONLY
SpecifikimeWIFI
DISPLAY7" HD
MEMORY8 GB
CAMERA5MP , 2MP
BateriaLi-Ion 4000 mAh
Shko ne krye