TABLET SAMSUNG GALAXY TAB S4 T830 10.5 INCH 64 GB WIFI GREY

  69,400L

Kodi i Produktit: ABT038/GR

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelSAMSUNG GALAXY TAB S4 T830 10.5 LTE GREY
Ram4 GB
Garanci12 Muaj
Rezolucioni1600 x 2560 pixels, 16:10 ratio (~287 ppi density)
BrandSAMSUNG
SpecifikimeWIIF ONLY
DISPLAY10.5 inch
MEMORY64 GB
CAMERA13 MP , LED flash, HDR, panorama
Bateria7300 mAh
Dimensione249.3 x 164.3 x 7.1 mm (9.81 x 6.47 x 0.28 in)
Shko ne krye