TABLET SAMSUNG GALAXY TAB A SM-T585

  33,500L

Kodi i Produktit: ITD517

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/Model GALAXY TAB A
ProcessorQUAD-CORE 1.6 & 1.0 GHZ
Ram2 GB
Garanci12 MUAJ
BrandSAMSUNG
SpecifikimeNANO SIM
DISPLAY10.1 INCH FULL HD
MEMORY16 GB
CAMERA8 MP & 2 MP
BateriaLi-Ion 7300 mAh
Shko ne krye