TABLET LENOVO TAB 2 A10-30

  18,100L

Kodi i Produktit: ITD515

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelLENOVO TAB 2 A10-30
ProcessorQuad-core 1.3 GHz
Ram2 GB
Garanci12 MUAJ
BrandLENOVO
SpecifikimeWIFI/SIM
DISPLAY10 INCH HD
MEMORY16 GB
CAMERA8MP & 5MP
BateriaLi-Ion 7000 mAh
Shko ne krye