TABLET LENOVO IDEA 3-710F,DISPLAY 7.0 INCH QUAT-CORE 1.3GHZ,RAM 1GB LP-DDR3,STORAGE 8GB, COLOR BLACK

  11,100L

Kodi i Produktit: SAAFA0012

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/Model LENOVO IDEA 3-710F
ProcessorQUAD-CORE1.3GHZ
Ram1GB
RezolucioniHD
BrandLENOVO
SpecifikimeWIFI ONLY
DISPLAY7" LED IPS LCD
MEMORY8GB
CAMERA2MP
Rezolucioni (pixel)1024x600
Bateria3450 MAH
Shko ne krye