TABLET ASUS ZENPAD, Z380M-6L020A

  19,300L

Kodi i Produktit: ITD449

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelASUS ZENPAD
ProcessorQUAD CORE 1.3GHZ
Ram2 GB
Garanci12 MUAJ
RezolucioniHD
BrandASUS
SpecifikimeWIFI ONLY
DISPLAY8" IPS LED
MEMORY16GB
CAMERA5MP/2MP
Bateria4000mAh
Shko ne krye