TABLET ASUS ZENPAD Z300M-6L029A

  22,200L

Kodi i Produktit: ITD685

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelASUS ZENPAD Z300M-6L029A
Processor1.30 GHz Quad-Core
Ram2 GB
InfoTABLET ASUS ZENPAD Z300M-6L029A, 6L-ROSE GOLD, 10.1 IPS, 2 GB 16 GB EMMC, SODALIME, 1280*800, 10-FINGER CAPACITIVE TOUCH SCREEN, MTK QC1.3GHZ
Garanci12 MUAJ
Rezolucioni1280X800
BrandASUS
SpecifikimeWIFI ONLY
DISPLAY10.1" IPS LCD
MEMORY16 GB
CAMERA5MP/2MP
BateriaUp to 11 h (18 Wh)
Shko ne krye