TABLET ASUS ZENPAD, Z300M-6B044A

  23,100L

Kodi i Produktit: ITD569

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelASUS ZENPAD
ProcessorQuad-core 1.5 GHz Cortex-A53
Ram2 GB
Garanci12 MUAJ
BrandASUS
SpecifikimeWIFI ONLY
DISPLAY10.1 INCH HD
MEMORY16GB
CAMERA5 MP & 2 MP
BateriaUp to 11 h talk time
Shko ne krye