TABLET APPLE IPAD6 2018 9.7 INCH 32 GB + LTE GOLD

  58,600L

Kodi i Produktit: ABT040/G

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelIPAD6 2018 9.7 INCH GOLD
Operating SystemiOS 11.3, upgradable to iOS 12.1
ProcessorQuad-core 2.34 GHz (2x Hurricane + 2x Zephyr)
Ram2 GB
GraphicsPowerVR Series7XT Plus (six-core graphics)
InfoFace detection, HDR, panorama
Garanci12 Muaj
BrandAPPLE
SpecifikimeNano-SIM
DISPLAYLED-backlit IPS LCD
MEMORY32 GB
CAMERA8 MP / 1.2 MP
SensorFingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, compass, barometer
BateriaLi-Ion battery (32.4 Wh)
Dimensione240 x 169.5 x 7.5 mm
Shko ne krye