TABLET APPLE IPAD 6 2018 9.7 32 GB WIFI GREY

  46,100L

Kodi i Produktit: DES033/GR

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelIPAD 6 2018 WIFI GREY
Operating SystemiOS 11.3, upgradable to iOS 12.1
ProcessorQuad-core 2.34 GHz (2x Hurricane + 2x Zephyr)
Ram2 GB
GraphicsPowerVR Series7XT Plus (six-core graphics)
InfoFace detection, HDR, panorama
Garanci12 muaj
BrandAPPLE
DISPLAY9.7 inch LED-backlit IPS LCD
MEMORY32 GB
CAMERA8 MP / 1.2 MP
BateriaLi-Ion battery (32.4 Wh)
Dimensione240 x 169.5 x 7.5 mm
Shko ne krye