SONY XPERIA X PERFORMANCE 64 GB ROSE GOLD

Oferta mbaron per:
  34,400L

Kodi i Produktit: CEL348/R

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelSONY XPERIA X
ProcessorHexa-core (4x1.4 GHz Cortex-A53 & 2x1.8 GHz Cortex-A72)
Ram3 GB
Garanci12 MUAJ
BrandSony
Madhesia (inch)5.0 inches
SpecifikimeDual Sim
DISPLAY5.0 " IPS LCD
MEMORY64 GB
CAMERA23 MP/13MP
Rezolucioni (pixel)1080 x 1920
BateriaLi-Ion 2620mAh battery
Shko ne krye