SAMSUNG GALAXY TAB S4 T835 10.5 LTE GREY

  78,600L

Kodi i Produktit: ABT035/GR

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelSAMSUNG GALAXY TAB S4 T835 10.5 LTE GREY
Ram4 GB
Garanci12 Muaj
Rezolucioni 1600 x 2560 pixels, 16:10 ratio (~287 ppi density)
BrandSAMSUNG
SpecifikimeNano-SIM , 482g (Wi-Fi), 483g (LTE) (1.06 lb)
DISPLAY 10.5 inches, 321.9 cm2 (~78.6% screen-to-body ratio)
MEMORY64 GB
CAMERA13 MP , LED flash, HDR, panorama
Bateria7300 mAh
Dimensione249.3 x 164.3 x 7.1 mm (9.81 x 6.47 x 0.28 in)
Shko ne krye