SAMSUNG GALAXY S8 64 GB BLACK

  49,600L

Kodi i Produktit: CEL562/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelS8
ProcessorOcta-core (4x2.3 GHz & 4x1.7 GHz)
Ram4 GB
Garanci24 MUAJ
Rezolucioni1440 x 2960 pixels
BrandSAMSUNG
Madhesia (inch)5.8 INCH
SpecifikimeDUAL SIM 4G
DISPLAY5.8 Super AMOLED
MEMORY64 GB
CAMERA12 MP & 8MP
NgjyraBLACK
Bateria Li-Ion 3000 mAh
Shko ne krye