SAMSUNG GALAXY NOTE 5 GOLD

  52,800L

Kodi i Produktit: CEL310/G

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/Model GALAXY NOTE 5
ProcessorQuad-core 1.5GHz Quad-core 2.1GHz
Ram4 GB
Garanci24 Muaj
Rezolucioni2K
BrandSAMSUNG
SpecifikimeNano-Sim 4G
DISPLAY5.7" Full HD
MEMORY32 GB
CAMERA16MP & 5MP
NgjyraGOLD, ZEZE, BARDHE
Rezolucioni (pixel)1440 x 2560 pixels
Bateria Li-Po 3000 mAh
Shko ne krye