SAMSUNG GALAXY NOTE 5 BLACK

  50,000L

Kodi i Produktit: CEL310/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/Model NOTE 5 BLACK
ProcessorOcta-core 4x2.1 GHz 4x1.5 GHz
Ram4 GB
Garanci24 MUAJ
Rezolucioni2K
BrandSAMSUNG
SpecifikimeMICRO SIM 4G
DISPLAY5.7" 2K
MEMORY32 GB
CAMERA15MP X 5MP
Rezolucioni (pixel)1440 x 2560
BateriaLi-Po 3000 mAh
Shko ne krye