SAMSUNG GALAXY J7 2017 BLACK

  24,200L

Kodi i Produktit: CEL611/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelSAMSUNG GALAXY J7 2017
ProcessorOcta-core 1.6 GHz
Ram3 GB
Garanci24 MUAJ
BrandSAMSUNG
SpecifikimeDUAL SIM
DISPLAY5.5" Super AMOLED
MEMORY16 GB
CAMERA13MP/13 MP
Bateria3600mAh
Shko ne krye