SAMSUNG GALAXY J5 2016 GOLD

  19,300L

Kodi i Produktit: CEL440/G

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelGALAXY J5 2016
ProcessorQuad-core 1.2 GHz
Ram2 GB
Garanci24 MUAJ
RezolucioniHD
BrandSAMSUNG
SpecifikimeDUAL Sim
DISPLAY5.2"Super AMOLED
MEMORY16 GB
CAMERA13MP X 5MP
Rezolucioni (pixel)720 x 1280 pixels
Bateria3100 mAh
Shko ne krye