SAMSUNG GALAXY J3 2017 BLACK

  15,600L

Kodi i Produktit: CEL613/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelGALAXY J3 2017
ProcessorQuad-core 1.4 GHz
Ram2GB
Garanci24MUAJ
BrandSAMSUNG
DISPLAY5.0"
MEMORY16GB
CAMERA13MP/5MP
Rezolucioni (pixel)720 x 1280
Bateria2400MAH
Shko ne krye