SAMSUNG GALAXY J3 2016 GOLD

  14,000L

Kodi i Produktit: CEL408/G

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelSamsung Galaxy J3 (2016)
ProcessorQuad-core 1.2 GHz
Ram1.5 GB
Garanci24 MUAJ
BrandSAMSUNG
SpecifikimeMicro-SIM 4G
DISPLAY5.0"HD 720x1280P
MEMORY8 GB
CAMERA8MP & 5MP
BateriaLi-Ion 2600 mAh
Shko ne krye