SAMSUNG GALAXY A5 2017 GOLD

  26,900L

Kodi i Produktit: CEL523/G

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelSAMSUG GALAXY A5(2017)
ProcessorOcta-core 1.9 GHz
Ram3 GB
Garanci24 MUAJ
BrandSAMSUNG
SpecifikimeNano-SIM
DISPLAY5.2" FULL HD
MEMORY32 GB
CAMERA16 MP/16 MP
Rezolucioni (pixel)1080 x 1920 pixels
BateriaLi-Ion 3000 mAh
Shko ne krye