PLAYSTATION SONY PS4 500 GB CUH 2116 A

  37,300L

Kodi i Produktit: DES021

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelPLAYSTATION SONY PS4 500 GB CUH 2116 A
ProcessorSingle-chip custom processor CPU : x86-64 AMD “Jaguar”, 8 cores
RamGDDR5 8GB
GraphicsGPU : 1.84 TFLOPS, AMD Radeon™ based graphics engine
BrandSONY
MEMORY500GB
Pesha2.1 kg Kg ( Paketim )
LidhjetSuper-Speed USB (USB 3.1 Gen1) port × 2 ,AUX port × 1 ,Ethernet(10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)×1 ,IEEE 802.11 a/b/g/n/ac ,Bluetooth®v4.0 , HDMI™ out port (HDR output supported)
Dimensione265×39×288 mm
Shko ne krye