ONEPLUS 5T 8GB/128GB BLACK

  74,900L

Kodi i Produktit: CEL731/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/Model5T
ProcessorOcta-core 4x2.45 GHz Kryo
Ram8 GB
Garanci12 MUAJ
BrandONEPLUS
DISPLAY6.01 inches
MEMORY128 GB
Bateria3300mAh
Shko ne krye