ONEPLUS 5T 6GB/64GB BLACK

  63,900L

Kodi i Produktit: CEL718/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelONE PLUS 5T
ProcessorOcta-core (4x2.45 GHz Kryo & 4x1.9 GHz Kryo)
Ram6 GB
Garanci12 MUAJ
BrandONEPLUS
SpecifikimeDUAL SIM
DISPLAY6 INCH FHD
MEMORY64 GB
CAMERA16 & 16 MP
Bateria3300 mAh
Shko ne krye