NOKIA 6.1 PLUS 64 GB BLUE

Oferta mbaron per:
  30,600L

Kodi i Produktit: CEL904/BL

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelNOKIA 6.1 PLUS
ProcessorOcta-core 2.2 GHz Cortex-A53
Ram4 GB
Garanci12 MUAJ
Brandnokia
SpecifikimeDual SIM
DISPLAY5.5 inches
MEMORY64 GB
CAMERA16 & 5mp FRONT 16 MP
BateriaLi-Ion 3000 mAh
Shko ne krye