LENOVO IDEAPAD Y920-17IKB RED

  311,300L

Kodi i Produktit: ITD768

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelLENOVO IDEAPAD Y920-17IKB RED
Operating SystemWIN 10 HOME
ProcessorIntel Core i7-7700HQ 2.80 GHz Max Turbo up to 3.80 GHz
Ram32 GB 2666 MHz DDR4
Hard Disk256 GB SSD + 1 TB HDD
GraphicsNVIDIA GeForce GTX-1070 8 G GDDR5 w/ PCI Express
Garanci36 MUAJ
RezolucioniFULL HD
BrandLENOVO
DISPLAY17.3 FULL HD
Rezolucioni (pixel)1920 X 1080
Shko ne krye