LAPTOP HP 250 G6 INTEL CORE I5-7200U

  60,500L

Kodi i Produktit: ITD648

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelHP 250 G6
ProcessorIntel® Core™ i5-7200U 3M Cache, up to 3.10 GHz
Ram4 GB
Hard Disk500 GB
GraphicsINTEL HD GRAPHICS 620
Optical DriveDVD R/W
Garanci36 MUAJ
BrandHP
DISPLAY15.6" HD
Shko ne krye