LAPTOP DELL INSPIRON 3552 (BLACK), INTEL® DUAL CORE

Oferta mbaron per:
  31,100L

Kodi i Produktit: ITD534

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelDELL INSPIRON 3552
ProcessorINTEL® DUAL CORE PROCESSOR N3060 (2M CACHE, UP TO 2.48 GHZ)
Ram4 GB
Hard Disk500 GB
GraphicsINTEL HD GRAPHICS
Optical DriveDVD R/W
Garanci36 MUAJ
Rezolucioni(1366 X 768) WLED
Branddell
DISPLAY15.6" HD
Shko ne krye