LAPTOP ASUS T300FA-FE004H, TOUCH,

  69,300L

Kodi i Produktit: ITD528

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelASUS T300FA-FE004H
ProcessorINTEL CORE M-5Y10 BROADWELL (UP TO 2.0 GHZ)
RamRAM 4GB DDR3 1600MHZ
Hard Disk64GB EMMC + HDD 1TB
GraphicsINTEL BROADWELL GRAPHICS
Garanci36 MUAJ
RezolucioniHD
DhurateCANTE
BrandASUS
DISPLAY12.5" HD
Shko ne krye