KONDICIONER GALANZ AUS-12H53R150P1-C/1200BTU/A//GAZ:R410A//NANO FILTER,BIOFILTER//DIMENSIONE:293X860

  18,600L

Kodi i Produktit: TNP104

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelAUS-12H53R150P1-C
Garanci24 Muaj
BrandGALANZ
NgjyraRED
Klas EnergjieA
Dimensione293X860X203
Niveli i Zhurmes54DCB
Lloji MotorritI THJESHTE
FiltratNANO FILTER,BIOFILTER
Shko ne krye