HUAWEI P8 LITE BLACK

  19,300L

Kodi i Produktit: CEL320/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelHUAWEI P8 LITE
Operating SystemAndroid OS
ProcessorOcta-core 1.2 GHz
Ram2 GB
Garanci12 Muaj
BrandHUAWEI
SpecifikimeMicro-SIM/Nano-SIM 4G
DISPLAY5.0" HD
MEMORY16 GB
CAMERA13MP & 5MP
Bateria Li-Ion 2200 mAh
Shko ne krye